WordPressWordPress TematheWP Haber Teması : TheWP V3.2.8 Pro

theWP Haber Teması : TheWP V3.2.8 Pro

By WordPress WordPress Tema 232 Kez Okundu 0 Yorum
theWP Haber Teması : TheWP V3.2.8 Pro
theWP Haber Teması : TheWP V3.2.8 Pro

theWP Haber Teması

WordPress haber teması konusunda kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörün lider yapılanmalarından birisi olarak ön plana çıktık. Her geçen gün daha iyisini yapabilmek için düşünüyor, online ortamdaki haber sitelerinin kalitesini theWP Haber Teması ile birlikte arttırmayı da kendimize amaç edindik. Nitekim yeni sürümümüz ile de bunu başarmış olmayı ümit ediyoruz.

theWP Haber Teması

Daha önceki süreçlerimizde kullanmış olduğumuz mavi renk odaklı YÖNETİN PANELİ tasarımımızı yeni özelliklerimiz ile birlikte çok daha farklı bir görünüme kavuşturduk. Yönetim kolaylığı anlamında en ufak bir farklılık yok iken görsel anlamda biraz daha modernleştirme çalışması yaptık. Daha ilgi çekici ve anlaşılır hale getirdik.

Yeni Slider Görünümleri

Temamızda görünüm anlamında farklı unsurlara önem veriyoruz. Site içerisinde ki slider, video ve fotoğraf galerisi gibi sayfaları yeniden düzenleyerek mümkün olan en iyi hale getirdik. Üstelik Anasayfa kısmında karmaşadan uzak bir konsept çizdik. Haber siteniz her noktası ile ayrı ayrı anlaşılır olabilsin, hareketli alanları ile tüm kullanıcıların dikkatini çekebilsin diye yeni bir konsept theWP Haber Teması V3 ile birlikte sizlerle.

Firma Rehberi

Tek bir tema içerisinde mümkün olan en fazla seçeneği sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Firma Rehberi, günümüz haber temalarında revaçta olan bir özellik olarak dikkat çekiyor. theWP Haber Teması V3 ile birlikte tema panelinizde firma rehberi özelliğini de bulabileceksiniz. Basit bir şekilde haber eklermiş gibi firma ekleme ve düzenlemesi yapabilecek, haber sisteminizi çok daha işlevsel bir şekilde kullanabilme şansına sahip olacaksınız.

Yeni Haber Botu

Günümüz haber siteleri için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olan haber botu konusunda theWP temaları, bildiğiniz gibi bu zamana kadar sizlere en iyi seçenekleri sundu. V3 sürümümüz ile birlikte haber botumuzu çok daha modern ve gelişmiş bir hale getirerek sizlerin beğenisine sunma yoluna gittik. 9 ayrı haber sistemi ile doğrudan entegre şekilde çalışan haber botumuz sizlere ihtiyacınız olan tüm noktalarda en iyi seçenekleri sunacak. Bot, her zaman olduğu gibi yine TheWP güvencesi altında sizlere sunulacak.

Adsense Reklam Yerleşimi

Google 2016 reklam yerleşim algoritması geçtiğimiz aylar içerisinde farklı bir hale büründü. theWP kullanıcıları, her zaman daha fazla kazansın diye bu algoritma çerçevesinde sitemiz reklam alanlarını çok daha kaliteli ve görülebilir şekilde dizayn ettik. Yönetim Paneli üzerinde tüm reklam alanlarınızı son derece pratik bir şekilde yönetebilecek, üstelik kendinize özel reklam alanlarınızı yine yönetim paneli üzerinde ayrı bir isim ile kayıt altına alabileceksiniz.

Mobil Uyumlu Tema

theWP, tüm haber teması projelerinde olduğu gibi V3 sürümü ile birlikte de sizlere yepyeni işlevselliğe sahip bir mobil tema sunuyor. Giren kullanıcılar, sitenizin kalitesini her anlamda görebilsin ve istediği nitelikli haber paylaşımlarına ulaşabilsin diye hızlı, kaliteli ve bir o kadar da görsel mobil temamız ile sizlere hizmet sunuyoruz.

SEO Uyumululuğu

Haber temalarımızın tamamında olduğu gibi theWP WordPress Haber Teması V3 ile yine sizlere arama motorlarının hayran olacağı mükemmel bir altyapı hazırladık. Hızlı, her noktası ayrı ayrı yönetilebilir ve Google prensiplerine her şekli ile uyum sağlayan mükemmel ötesi bir haber teması sizlere sunuluyor.

Etiket :

theWP Haber Teması : TheWP V3.2.8 Pro

Editör Oyu : 5.0
  • Eklenme Tarihi : 5 Nisan 2020
  • Son Güncelleme : 8 Nisan 2021
  • Okuma Süresi :