WordPressWordPress TemaNewsmag Theme : tagDiv Haber Şablonu

Newsmag Theme : tagDiv Haber Şablonu

By WordPress WordPress Tema 225 Kez Okundu 0 Yorum
Newsmag Theme : tagDiv Haber Şablonu
Newsmag Theme : tagDiv Haber Şablonu

Newsmag Theme, Haber, Magazin, Spor, Teknoloji ve Blog Siteleri Kurmak İçin Harika Bir Fırsat Sunmaktadır. En Modern SEO Uygulamaları ve Google Snippet Bileşenleri İle Güçlendirin Yapısı Hızlı ve Modern Bir Görünüm Sunmaktadır.

Google AMP

Newsmag Theme, Mobil Temayı WordPress Için Resmi AMP Eklentileri İle Sorunsuz Bir Şekilde Bütünleştirir.

Hava Durumu

Hava Durumu Bilgilerini Web Sitenize Getirin. Hava Durumu Kontrol Edilemez, Ancak Mümkün Olan En Kısa Sürede Bu Widget’a Daha Fazla Seçenek Eklenecek.

Döviz Kurları

Uluslararası Döviz Piyasalarının Merkezine Dalın Ve Kullanıcılarınızın Sürükleyici Bir Dijital Deneyimin Tadını Çıkarın.

Yazarlar

Yazarları Gönderi Sayısına Veya Ada Göre Sıralayın Ve Ziyaretçilerinizin Favori Yazarlarından Daha Fazla Makale Keşfetmesine Yardımcı Olun.

Reklam Alanları

Bir Site’den Para Kazanmanın Ne Kadar Önemli Olduğunu Biliyoruz, Bu Nedenle Banner Reklamları Web Sitenize Dahil Etmek Için Yeni Bir Yol Oluşturduk. Hemen Kazanmaya Başlayın.

Akıllı Sidebar

Özel Yapım Kenar Çubuğumuz Basit Bir Sabit Kenar Çubuğundan Daha Fazlasıdır, Sistem Sütunu Otomatik Olarak Istediğiniz Sayıda Widget Ve Ekran Boyutuna Uyacak Şekilde Hareket Ettirir.

Akıllı Listeleme

Akıllı Listelerimizle Daha Fazla Sayfa Görüntüleme Elde Edin. Tema, Makale Altyazılarını Ve Resimlerini Algılar Ve Sizin Için Otomatik Olarak Listeyi Oluşturur.

Yönetim Paneli

Newsmag Arayüzünün Kullanımı Doğal Olarak Kolaydır. Seçenekler Mükemmel Konumlandırılmıştir.

WPBakery Sayfa Oluşturucu

Newsmag Satın Aldığınızda Hiçbir Ekstra Ücret Ödemeden Popüler WPBakery Sayfa Oluşturucu Eklentisi Ücretsiz Olarak Gelmektedir.

Lazy Load

Sıfırdan En İyi Temel Yükleme Efekti Özelliğini Oluşturduk. Newsmag 4, Yüksek Kalite Performansı İçin Tasarlanmış Özel Yapılmış Bir Kod Kullanır.

Font Awesome Menu

Font Awesome 4 Menus Eklentisini Kullanarak Ana Menünüze Ve Üst Çubuk Menülerinize Stil Katın. Tam Bir Ikon Kütüphanesinin Tüm Avantajlarından Yararlanın Ve Ziyaretçileriniz Için Sezgisel Bir Menü Oluşturun.

Footer

Web Sitenizin Altbilgisi Için Mükemmel Piksel Şablonları Oluşturmak Için Büyük Çaba Harcadık. Newsmag’a Aşık Olmanızı Sağlamak Için 10 Benzersiz Altbilgi Stili Ekleyerek Esnekliğini Artırdık.

İnceleme Şablonu

Ziyaretçilerinize Harika Bir Incelemenin Tadını Çıkarma Şansı Verin. Newmag, Yıldızlara Dayalı Bir Sistem Kullanarak Size Zarif Inceleme Yazıları Oluşturma Araçları Sunar.

Yapışkan Sidebar

Yapışkan Bir Menü Tasarımının Küçük Ekranlı Cihazlarda Gerçekten Test Edildiğine Inanıyoruz. Newsmag 4’ü Mükemmel Mobil Deneyime Dönüştürdük.

Lightbox

tagDiv Lightbox, Web Sitesi Ziyaretçileri Için Kapsamlı Bir Kullanıcı Deneyimi Oluşturmanıza Yardımcı Olur.

Popüler Kategoriler

Web Sitenizdeki En Popüler Kategorileri Özenle Tasarlanmış Bir Blokta Görüntüleyin.

Etiket :

Newsmag Theme : tagDiv Haber Şablonu

Editör Oyu : 5.0
  • Eklenme Tarihi : 11 Nisan 2020
  • Son Güncelleme : 8 Nisan 2021
  • Okuma Süresi :