WordPressWordPress TemaJNews Theme : JegTheme Haber Şablonu

JNews Theme : JegTheme Haber Şablonu

By WordPress WordPress Tema 193 Kez Okundu 0 Yorum
JNews Theme : JegTheme Haber Şablonu
JNews Theme : JegTheme Haber Şablonu

JNews Theme

JNews Theme, JegTheme İle Her Yayın İhtiyacı İçin Çözüm Sunmak Üzere Tasarlanmış Bir Şablondur. JNews İle Tam İşlevli Web Siteleri Hazırlarken Sonsuz İmkanları Keşfedebilirsiniz. Haber Siteleri, Magazin Siteleri, Blog Siteleri, Editör Siteleri ve Her Türlü Yayın Siteleri İçin 50+ Farklı Demo Sunulmaktadır.

Responsive Tasarım

Her Jnews Theme Öğesi Google Mobile Dostu Testten Geçti. Web Sitenizi Herhangi Bir Modern Cihazda Mükemmel Bir Şekilde Görüntüleyebilirsiniz.

Yönetim Paneli

Sitenizdeki Değişiklikleri Görüntülemenin Eski Yoluna Veda Edin. Nelerin Değiştiğini Ve Sitenizi Nasıl Etkilediğini Doğrudan Görebilirsiniz.

Visual Composer

Çalışmanızı Daha Kolay Ve Daha Keyifli Hale Getirecek Görsel Editör Arayüzü Ile Entegrasyon Sağlanıyor.

Header Builder

Arka Plan Menüsünden Yüksekliği Değiştirin. Menüyü Gizle. Renk Değiştiren Çubuğun Üzerinde Görüntüleyin. Simge, Menü Veya Tarih Ve Diğer Seçenekleri Taşıyın.

– Reklam –

Galeri

Varsayılan WordPress Galerisini, Yalnızca Makalenizde Bir Hikaye Görüntülemekle Kalmayacak, Aynı Zamanda Reklam Alanı Ile Tam Ekrana Genişletecek Pratik Bir Kullanım Galerisi Ile Değiştirildi.

bbPress

bbPress Size Yardımcı Olacak Doğru Eklentidir. İçeriğiniz Üzerinde Çalışırken, Kullanıcılar Makalenizi Web Sitesinin Forumunda Tartışabilir.

WooCommerce

WordPress Için Popüler Bir Alışveriş Sepeti Eklentisi Woocommerce Tarafından Web Sitenizin Içinde Bir Mağaza Açın.

Web Bildirim

Web Sitesi Push Bildiriminin E-postadan Daha Etkili Olduğu Kanıtlanmıştır. Ortalama Olarak,% 30 -% 40 Abone Mesajla Anında Etkileşime Girer.

14+ Farklı Dil

Çok Dilli Haber Sitesi Oluşturmak Ister Misiniz? Endişelenme! Sadece Polylang’ı Yükleyerek Dünyanın Her Yerinden Hit Almaya Başlayacaksınız.

Facebook & Disqus Yorum

Varsayılan WordPress Yorum Sistemini Kullanmamayı Tercih Ederseniz, Facebook’a Jnews Içinde Disqus Yorum Entegrasyonu Da Sağlıyoruz. Facebook Yorum Entegrasyonu Da Facebook Instant Article Ile Birlikte Çalışacaktır.

Facebook Instant Article

Facebook Anlık Makalesi, Içeriğinizi Normal Web Sayfasından 10 Kat Daha Hızlı Yükler. Ve Şimdi Insanlar Facebook Beslemelerinde Normal Içerik Yerine Flash Simgesine Sahip Makaleyi Tıklama Eğilimindedir.

Lazy Load

Sahte Tembel Yükleme Görüntüsü Olan Diğer Temaların Aksine, Jnews Gerçekten Lazy Load Görüntüsü Için Tam Destek Sağlar.

Instagram Feed

JNews Theme Ile En Son Instagram Özet Akışınızı Gösterin. Onları Istediğiniz Gibi Web Sitesinin Widget Veya Altbilgisine Koyun.

Google AMP

Google Amp, Içeriğinizin Anında Yüklenmesini Sağlayan En Son Yeniliktir. Sadece Jnews Amp Eklentimizi Ve WordPress Amp Eklentimizi Yükleyerek, Web Siteniz Google Amp Ile Otomatik Olarak Uyumludur.

Infinite Scroll

Kullanıcı Makalenin En Altına Kaydırdıkça Otomatik Indirme Olanağı Sunuyoruz. Kullanımı Rahat, Görmek Heyecan Verici.

Canlı Arama

Canlı Arama, Ziyaretçinizin, Yazdırmayı Bitirmeden Önce Aradıkları Sonuçları Göndererek Arama Sonuçlarını Almak Için Gönder Düğmesini Tıklaması Için Zaman Kazandırır.

Mobil Reklam

Yalnızca Daha Büyük Bir Ekranda Değil, Cep Telefonları Için Yeni Sayfa Düzeyi Reklamları Da Destekliyoruz. Jnews Kullanırken Hem Sabit Reklamları Hem De Vignette Reklamlarını Kolayca Kullanabilirsiniz.

Etiket :

JNews Theme : JegTheme Haber Şablonu

Editör Oyu : 5.0
  • Eklenme Tarihi : 11 Nisan 2020
  • Son Güncelleme : 8 Nisan 2021
  • Okuma Süresi :