WordPressWordPress TemaJannah Theme : TieLabs Haber Şablonu

Jannah Theme : TieLabs Haber Şablonu

By WordPress WordPress Tema 280 Kez Okundu 0 Yorum
Jannah Theme : TieLabs Haber Şablonu
Jannah Theme : TieLabs Haber Şablonu

Jannah Theme

Jannah Theme 4.6.6, Haber Şablonu 15+ Farklı Demo İle Birlikte Gelmektedir. TieLabs Ürünü Olan Jannah Theme İle Seçenek Panelini Kullanarak Üstbilgileri, Sayfaları, Renkleri ve Yazı Tiplerini Karıştırıp Eşleştirebilirsiniz.

Google AMP

Hızlandırılmış Mobil Sayfalar Projesi ile Tam Uyumlu Olduğundan İçeriğiniz Mobil Cihazlar İçin Optimize Edilmiş İçeriktir ve Her Yerde Hızlı Yüklenir.

Jannah WordPress Theme SEO

Jannah Theme, Daha Uzun Makaleler de Snippet Görünümlerini Desteklemek İçin Makaleler ve İnceleme Şeması İçin Google Snippet Bileşenleri Kullanmaktadır.

Yüksek Performans

Jannah, Genel Olarak Gerçekten Çarpıcı Sayfa Yükleme Hızları Ve Web Sitesi Performansı Sağlamak Için Sahne Arkasındaki Birkaç Gelişmiş Gelişmeyle Bir Çığır Açmıştır.

bbPress

WordPress Yaratıcıları Tarafından WordPress İçin En Iyi Uygulama Forum Yazılımı. Bu Eklenti İle, Wp Sitenizdeki Tartışma Forumlarını Kolayca Yönetebilme Imkanı Bulursunuz.

– Reklam –

Ön Cephe Demoları

Karanlık Olun Ya Da Açık Ve Kabarık. Jannah, Skins’leri Light Ve Dark Arasındaki Her Şeyi Hazır Olarak Güncellemenizi Kolaylaştırıyor.

1.000 Yazı Tipi Seçeneği

Jannah’da Bulunan 800’den Fazla Google Yazı Tipi Ve +150 Fontface.me Yazı Tipiyle Size Uygun Olanı Bulacağınızdan Emin Olabilirsiniz.

Ajax Mega Menü

Gerçekten Güzel Bir Menü Dolu Büyük Bir Site Için Anahtardır. İyi Bir Menü Kullanıcıları Etrafta Dolaşmaya, Diğer Sayfalara Bakmaya Ve Her Zaman Nerede Olduklarını Bildiklerini Hissetmeye Ikna Etmektedir.

Web Bildirimleri

Web Push Bildirimleri, Kullanıcılarınızın Web Sitenizden Güncellemeleri Zamanında Almasını Sağlar.

10+ Farklı Dil

Po & Mo Dosyalarını Kullanarak Herhangi Bir Dile Çeviri Için Tamamen Hazır, Ayrıca Yerleşik Çeviri Paneli Aracılığıyla Temayı Kolayca Çevirebilirsiniz.

Header Şablonları

Jannah Theme, Grafik Tasarım Ilkelerine Dayanan Karmaşık Düzenlerle Içinizdeki Heyecanı Ortaya Çıkarmanıza Yardımcı Olur.

Sayfa Oluşturucu

Jannah, Tasarımınızı Bloklar Halinde Özelleştirmenize Ve Sürükleyip Bırakmanın Basitliğine Yardımcı Olan Yerleşik Bir Sürükle Ve Bırak Sayfası Oluşturucu Içerir.

Hava Durumu

Tielabs’ın Gerçekten Gurur Duyduğu Ve Jannah’a Özgü Muhteşem Bir Özellik, Gerçek Zamanlı Hareketli Hava Durumu Bilgileri.

– Reklam –
Tek Tıkla Kurulum

Kullanıma Hazır 20’den Fazla Yeni Demo Yapısı Ve Her Zaman Daha Fazla Geliştirilmesiyle Jannah, Tam Özellikli Bir Web Tasarımına Sahiptir.

e-Mail Pazarlama

Herkes, E-posta Listenizin Bugünkü Ortamdaki En Güçlü Pazarlama Aracınız Olduğunu Biliyor, Bu Nedenle Jannah’ın Mailchimp Ve Feedburner Dahil Olmak Üzere Endüstri Standardı Araçlarla Tam Bir Entegrasyonu Var.

Özelleştirilebilir Düzenler

Kenarlıklı, Tam Genişlik, Kutulu, Duvar Veya Düz Bir Sütun. Düzenler, Sitenizin Nasıl Görüneceğinin Temelini Oluşturur Ve Sitenizi Hareket Ettirmek Ve Içeriğinize Nasıl Uyduğunu Görmek Için Esnek Bir Sisteme Sahip Olmak Çok Önemlidir.

Özel Reklam Alanları

Tüm Bu Çabaları Para Kazanmadan Birinci Sınıf Bir Içerik Pazarlama Sitesine, Blog Veya Haber Sitesine Koymak Ne Işe Yarar? İşin Bu Kısmını Jannah’a Bırakın.

Etiket :

Jannah Theme : TieLabs Haber Şablonu

Editör Oyu : 5.0
  • Eklenme Tarihi : 11 Nisan 2020
  • Son Güncelleme : 8 Nisan 2021
  • Okuma Süresi :